loader image

o spółdzielni dowiedz się o nas coś więcej

otwocka spółdzielnia handlowa główne obszary działalności

Wynajem powierzchni magazynowych

Powierzchnie magazynowe

Wynajem powierzchni magazynowych
Wynajem powierzchni biurowych

Powierzchnie biurowe

Wynajem powierzchni biurowych
Bogaty asortyment alkoholi z całego świata w sprzedaży detalicznej oraz hurtowej

Hurtownia i sklep monopolowy

Bogaty asortyment alkoholi z całego świata w sprzedaży detalicznej oraz hurtowej

WYNAJMIJ MAGAZYN

Magazyn przydaje się przy prawie każdym rodzaju prowadzonego biznesu. Bardzo popularne w ostatnich latach sklepy on-line bardzo często prowadzą sprzedaż tylko i wyłącznie kanałami zdalnymi. Wynajem powierzchni magazynowej dopasowanej do potrzeb od pewnego i stabilnego partnera to pierwszy krok do zapewnienia stabilności swojej firmie.

WYNAJMIJ BIURO

Firmę można prowadzić w domu, jednak każdy kto tego próbował wie, że wymaga to ogromnej samodyscypliny. Czasem najlepszym i najbardziej efektywnym wyjściem jest posiadać własne biuro, w którym bez trudu skupimy się na swoich obowiązkach. Otwocka Spółdzielnia Mieszkaniowa oferuje wynajem biur na terenie naszego powiatu – blisko i przede wszystkim profesjonalnie.

ALKOHOL NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Jesteśmy hurtownią alkoholu, posiadającą wieloletnie doświadczenie w dystrybucji alkoholi. Od ponad 30 lat zdobywamy doświadczenie, poznajemy gusta naszych klientów i wzbogacamy ofertę o marki z całego świata. Nieustannie wzbogacamy asortyment w pozycje niszowe, alkohole prawie nieznane i ciężko dostępne na polskim rynku.

Oferujemy także sprzedaż alkoholu Klientom detalicznym w naszym sklepie.

o spółdzielni odrobina historii

Korzenie Otwockiej Spółdzielni Handlowej sięgają 1941 roku. Wtedy na terenie Otwocka rozpoczęła swoją działalność Rejonowa Spółdzielnia Rolniczo- Handlowa. Jej członkami byli mieszkańcy Otwocka oraz okolicznych gmin: Wiązowny, Karczewa, Falenicy, Sulejówka. Biura znajdowały się w obecnym budynku, który został wykupiony i wyremontowany przez Spółdzielnię w latach 1943 – 1946. 1 lipca 1952 r. powstał Powiatowy Związek Gminnych Spółdzielni „Samopomoc Chłopska”, który zajmował się zaopatrzeniem Gminnych Spółdzielni znajdujących się na terenie powiatu otwockiego. W tym czasie PZGS prowadził hurtownie: spożywczą i art. przemysłowych, Paczkarnię, Składnicę Maszyn Rolniczych, Mieszalnię Pasz, hurtownię Środków Ochrony Roślin, OBM (oddział budowlano-montażowy), Rozlewnię Piwa i Wytwórnię Wód Gazowanych, Punkt Skupu Warzyw oraz działające na terenie Otwocka sklepy: spożywcze, z artykułami żelaznymi, sanitarnymi, budowlanymi. 2 lipca 1975r. powołano Stołeczny Związek Gminnych Spółdzielni „SCh”  w Warszawie, a na bazie PZGS utworzono Zakład Handlu w Otwocku. Z dniem 21 V 1976r. Uchwałą 102 Rady Ministrów wprowadzono zmiany organizacyjne w handlu. Sklepy spożywcze przejął Miejski Handel Detaliczny. Zakład Handlu oprócz dotychczasowej działalności prowadził również zaopatrzenie ludności miasta i powiatu w węgiel prowadząc Skład Opałowy. W latach siedemdziesiątych zatrudnienie przekraczało 200 osób.

Jako Otwocka Spółdzielnia Handlowa istniejemy od 1991 roku. Jesteśmy Spółdzielnią osób prawnych a organem uprawnionym do reprezentowania Spółdzielni jest Zarząd. OSH prowadzi  hurtownie alkoholi oraz sklep monopolowy. Prowadzimy również wynajem powierzchni biurowych, magazynowych. 

Galeria spółdzielnia na zdjęciach

Certyfikaty i nagrody

skontaktuj się z nami czekamy na wiadomość od ciebie

Otwocka
Spółdzielnia
Handlowa

Ul. Świderska 2/4, 05-400 Otwock

Tel. sekretariat:(22) 779-30-66
Fax sekretariat:(22) 779-30-68

mail: osh2@vp.pl

godziny otwarcia:
7:30 – 15:30